_DSC4495-001Starając się przedstawić Państwu działalność Lecznicy Stomatologicznej Pryzmat sięgnijmy do 1993 roku. Wówczas dr Urszula Soroczyńska postanowiła rozszerzyć swoją prywatną praktykę i przekształciła ją w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Od tamtej pory, nieprzerwanie pracujemy przy ul. Dantego 1A w Warszawie.

Przez wiele lat ugruntowała się wysoka pozycja Lecznicy Pryzmat na warszawskim rynku. Jesteśmy dumni, że nasi pacjenci i ich najbliżsi, korzystający stale z naszych usług, polecają nas swoim znajomym. To najlepsza i najbardziej uczciwa forma reklamy – dziękujemy.

Stawiamy do Państwa dyspozycji nasz doświadczony i sprawny zespół ambitnych lekarzy, wspieranych przez wysokiej klasy personel pomocniczy i znakomite, innowacyjne pracownie techniki dentystycznej. Podążając za ciągle rozwijającą się technologią, stosujemy coraz to doskonalsze materiały i korzystamy z nowoczesnego sprzętu. Szczególną uwagę zwracamy na dbałość o utrzymanie higieny i sterylności na najwyższym poziomie.

_DSC4454Prowadzimy następujące poradnie:

Mimo nieustannych zmian, które towarzyszą naszej dziedzinie, nadal pozostajemy wierni  zasadzie:

najwyższa jakość usług
za przystępną cenę

_DSC4505